Özden'ce Paylaşımlar
Blog
Ana Sayfa / Para Kazan / Yandex Toloka ile İnternetten Para Kazan
özdence takvim 30 Ağustos 2018 Perşembe özdence izlenme 723 özdence yorum 0
Yandex Toloka ile İnternetten Para Kazan
Merhabalar internetten oturduğunuz yerden para kazanmaya ne dersiniz. Evet bu mümkün ve kendi şahsım olarak bizzat deneyerek ve düzenli olarak para kazandığım sistemi anlatmak istiyorum sizlere. Yandex Tolaka ile bu mümkün. Yandex Toloka google gibi çalışan bir arama motoru ve bu arama motorunda sizde yerinizi alarak Yandex çalışanı gibi internetten para kazanabilirsiniz. Nasıl mı öyleyse yazıyı okumaya lütfen devam edin.Yandex Toloka Nasıl Çalışır?

Yandex, arama sonuçlarında makinenin yapacağı hataları en aza indirgemek ve size daha gerçekçi sonuçlar göstermek için bu sistemden faydalanıyor. Türkçe olarak kullanabildiğiniz sistem, üyelerinin yaptığı değerlendirmeleri ele alarak arama motorunu optimize etmeye çalışıyor. Kullanıcılar, sisteme dahil olarak ve görevleri yerine getirerek kazanç elde edebiliyorlar.

Yandex Toloka sistemine üyelik için lütfen Tıklayın

Yandex Toloka sistemine kayıt işleminiz gerçekleştirdikten sonra artık size verilen görevleri düzenli olarak yapmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yandex Toloka ile internetten düzenli olarak para kazanmak istiyorsanız eğer verilen görevleri açıklamalarını dikkatli bir şekilde okuyarak düzenli ve hatasız yapmanız gerekmektedir. Görevleri doğru yaptığınız sürece görev verenler tarafından puanınız yüksek olarak verilir ve bu da görev başına kazancınızın yükselmesini sağlar.Sabırlı ve istikrarlı bir şekilde görevlere devam ettiğiniz taktirde her geçen gün size verilen görevler ve görev başına kazancınız artacaktır.

Yandex Toloka da size verilen görevleri düzenli ve eksiksiz yerine getirdiğinizde ayda 500 tl sizin performansınıza bağlı olarak 1000 tl ekstra gelir elde edebilirsiniz.
PAYLAŞ
Anahtar Kelimeler: Yandex Toloka ile İnternetten Para Kazan, internetten para kazanma, para kazan, yandex toloka
İlginizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlar
Yandex Toloka ile İnternetten Para Kazan
Yandex Toloka ile İnternetten Para Kazan
REKLAM ALANI 630X50
YORUMLAR(0)
Henüz Yorum Yapılmamış...
Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
Yorumunuz

Ad Soyad
Yorumu Gönder
Blog
© 2016 Copyright Tüm Hakları Saklıdır. Özdence